אודותנו ואיך נשמח לעזור לכם…

הגענו לקוסטה ריקה לפני כ 19 שנים וביחד עם שתי בנותינו גילינו עולם מלא חיים, תופעות טבע בלתי נתפסות, אטרקציות בכל פינה וחוויות בלתי נגמרות. מאז לא הפסקנו לטייל והגענו לפינות נידחות וקסומות, פגשנו חיות מוזרות, טיפסנו על הרים ונפשנו בחופים, והחלטנו שהגיע הזמן לשתף את העולם בעושר ובאושר שמביאה מדינה זו למטיילים בה.

כטיילים ותיקים בקוסטה ריקה עם ניסיון רב בתחום התיירות ובניית קרוב ל 1000 חבילות טיול, אנו מציעים לקהל שלנו חוויות “תפורות” עבור כל מטייל ומטייל. תכנון המסלול והחבילה הכוללת התבצעו במשותף עם הלקוח תוך שימת דגש על מספר המטיילים, תחומי התעניינות, בקשות מיוחדות, תקציב מוגדר ועוד, ויכלול מגוון אפשרויות כגון פארקים, חופים, טיולי הליכה, צלילה, רפטינג, גלישה, השכרת רכב, הזמנות בבתי מלון, מדריך צמוד וכל דבר העולה על דעתכם. בנוסף, חשוב להדגיש שלעולם (כמעט) לא נציע מלונות או אטרקציות שלא ביקרנו בהם אישית לפני, וזאת על מנת “לחסוך” הפתעות.

כאשר נבחר עבורכם את האטרקציות, נוודא מראש שכל החברות שאיתן אנחנו עובדים עומדות בכללי הבטיחות ולכולן מסמכי ביטוח מתאימים ואמינים. עבורנו ועבורכם הבטיחות קודמת להכל!!

בנוסף, אנו “בונים” מסלולים יחודיים לקבוצות מאורגנות למגזרים שונים כגון:
–  מטיבי לכת.
–  טיולי בוטיק.
–  חובבי ציפורים ובעלי חיים.
–  צלילה.
–  גלישת גלים, רוח וסאפ.
–  טיולי אופניים.
–  טיולים רוחניים ויוגה.
–  לנשים בלבד.

טיול נעים…

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp