השכרת רכב בקוסטה ריקה

על מנת לנצל עד תום את ימי הטיול בקוסטה ריקה, מומלץ מאוד לשכור רכב. מאחר ומדובר במדינה הררית שלא כל הדרכים בה סלולות, נהיגה בקוסטה ריקה הופכת את חווית הטיול להרפתקה מרתקת. ניתן לשכור כלי רכב מסוגים שונים, תוך התחשבות בכמות האנשים, נוחות, גודל, מחיר וכדומה. ניתן לקבל את הרכב בשדה התעופה או בסניפים אחרים הפזורים ברחבי המדינה. כמו כן ניתן לקבל את הרכב בסניף מסוים ולהשאיר אותו בסניף אחר.

הסכם השכרת הרכב בקוסטה ריקה כולל ביטוחי חובה וביטוחים נוספים לפי דרישה מיוחדת. חובה על השוכר לקרוא ולהבין את כל הסעיפים הכוללים את ההשכרה, בדגש על פוליסות הביטוח השונות ופרטים נוספים אחרים. אנחנו מציעים שירות השכרת רכב בקוסטה ריקה יחד עם חברות השכרת הרכב המובילות בעולם. אנו עושים זאת במחירים אטרקטיביים תוך שימת דגש על אפשרות בחירה בין סוגים רבים של כלי רכב, שירות מקיף בכל רחבי המדינה ועוד.

לתשומת לב: חלק מן הכבישים בקוסטה ריקה משובשים ביותר, וכוללים מהמורות ובורות, דרכים הרריות ומדרונות עמוקים לצידם. חובתו של השוכר היא לבחור את סוג הרכב לפי המסלול שנקבע, ולפי מיומנות הנהג. חובה על הנוהג לנהוג על פי חוקי המדינה, על מנת שלא להיקלע למצבים לא נעימים. וכמובן, לא לשכוח רשיונות נהיגה בינלאומיים בתוקף.

איזה דגם מוצא חן בעיניכם? צרו קשר!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp