נוסארה

איזור נוסארה נמצא בחלקה הדרום-מערבי של קוסטה ריקה, בחבל גואנקסטה.

משך הנסיעה מעיר הבירה סן חוסה ועד לעיירה נוסארה כארבע שעות או יותר. קיימת גם אפשרות להגיע לנוסארה בטיסה יומית הממריאה משדה התעופה לטיסות פנים הסמוך לסן חוזה, או בנסיעה קצרה יחסית לנוחתים בשדה התעופה הבינלאומי של ליבריה, עיר המחוז של חצי האי ניקויה.

באזור נוסארה קיים שילוב מרשים של נוף הררי ירוק הנוגע בחוף ים חולי וארוך. זהו אחד המקומות הבודדים בקוסטה ריקה שצמחייתו משגשגת במהלך כל השנה כולל בתקופת הקיץ.

במרחק לא רב מנוסארה נמצא הפארק הידוע “אוסטיונאל”. בתקופת ההטלה של צבי הים אפשר לצפות במאות מהם המגיעים אל החוף בשעות הלילה ומטילים את הביצים בחול הרך. הפארק כולל גם את אזור החוף, ובגלל השמירה על הטבע לא הוקמו בתי מלון בסמוך לים.

בנוסף, יש בנוסארה שני חופים גדולים ורחבים. חוף “פלדה” וחוף “גיונס”. חוף “גיונס” הוא גן עדן לגולשים ברמה מתקדמת המארח תחרויות גלישת גלים בין לאומיות.

באיזור נוסארה ניתן למצוא מלונות מסוגים שונים וברמות שונות. לרשות הבאים אפשרויות בילוי מגוונות שכוללות, רכיבה על סוסים, גלישת גלים, טיולי הליכה, טיול חתירה על גבי “סאפ” בנהר נוסארה ועוד. אפשר גם סתם לשכב על החוף הנהדר, ולצפות במופעי גלישת גלים של גולשים מקצועיים.

הכי להיט באזור נוסארה

נוסארה בעדשת המצלמה

נוסארה במפה של קוסטה ריקה